به سایت وکالت ندا شمس خوش آمدید
ندا شمسندا شمسندا شمس
02122595073
info@nedashams.com
تهران نوبنیاد پلاک 584 طبقه 3 واحد 6
ندا شمسندا شمسندا شمس

درباره ما

درباره ما

درباره ما :

ندا شمس متولد ۱۳۶۰ در تهران است. او تنها فرزند خانواده است و در رشته حقوق ادامه تحصیل داد و همزمان با اخذ مدرک کارشناسی در رشته حقوق، در آزمون وکالت پذیرفته شد. این وکیل دادگستری همزمان با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در سال ۱۳۸۶ و در ۲۶ سالگی در دانشگاه شروع به تدریس قانون اساسی کرد. از جمله فعالیت‌های علمی ندا شمس علاوه بر تدریس در دانشگاه، برگزاری کارگاه‌های آموزشی است. او همچنین کتاب «مجموعه سوالات حقوق اساسی (کمک آموزشی دانشگاه پیام نور منطبق با کتاب دکتر منوچهر طباطبایی موتمنی)» را نگارش کرده است. 
این وکیل دادگستری همچنین در کنار فعالیت‌های حقوقی و آموزشی خود، اقدام به کمک‌رسانی به نیازمندان در کشور کرده است؛ از جمله کمک‌رسانی به سیل‌زدگان استان لرستان در اردیبهشت ۱۳۹۸ و استان بلوچستان در دی‌ماه ۱۳۹۸ و همچنین ساخت خانه بهداشت در سیستان و بلوچستان.

ندا شمس در زمان حادثه آتش‌سوزی پلاسکو تنها زنی بود که با هماهنگی نیروی انتظامی به محل آتش‌سوزی پلاسکو رفت و به‌صورت رایگان وکالت آتش‌نشانان این حادثه را به‌عهده گرفت که به پاس این کار، نشان افتخاری آتش‌نشان داوطلب را از آتش‌نشانی تهران دریافت کرد.

 

شماره پروانه :١٦٧٩٠
محل دفتر : نوبنیاد پ ۵۸۴ ط ۳ واحد ۶
برای پرسیدن هر سوالی تماس بگیرید ٠٢١٢٢٥٩٥٠٧٣
about gap 2

نداشمس

عضو کانون وکلای مرکزی
درباره ما

ندا شمس نخستین وکیل زنی است که توانست پرونده یک سیاستمدار ایرانی را به‌عهده بگیرد؛ فائزه هاشمی دختر مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی. فعالیت‌های وکالتی ندا شمس برای فائزه هاشمی بدون نتیجه نبوده است و این وکیل پایه یک دادگستری توانست برای اولین بار در پرونده‌های فائزه هاشمی، رأی بدوی او را در دادگاه تجدیدنظر بشکند. این شکستن رای برای پرونده سب‌النبی فائزه هاشمی صورت گرفته بود. او وکالت پرونده‌های سیاسی متعدد و مهمی از جمله وکالت متهم ردیف دوم در پرونده روح‌الله زم و پرونده بسیاری از شهرداران را به‌عهده داشته است. در جریان اعتراضات ۱۴۰۲ که منجر به بازداشت عده زیادی از شهروندان به‌ویژه جوانان شده بود، وکالت رایگان برخی از معترضان بازداشتی را به‌عهده گرفت که منجر به آزادی آنان شد.

آیا میخواهید وبلاگ خانم شمس را ببینید؟ فقط بر روی دکمه وبلاگ روبه رو کلیک کنید ...
شروع

رشته حقوق

در رشته حقوق ادامه تحصیل داد و همزمان با اخذ مدرک کارشناسی در رشته حقوق، در آزمون وکالت پذیرفته شد

از جمله فعالیت‌های علمی ندا شمس

تدریس در دانشگاه، برگزاری کارگاه‌های آموزشی است

کمک‌رسانی به نیازمندان

نداشمس همچنین در کنار فعالیت‌های حقوقی و آموزشی خود، اقدام به کمک‌رسانی به نیازمندان در کشور کرده است

کمک‌رسانی به سیل‌زدگان استان بلوچستان در دی ماه ۱۳۹۸

د

نشان افتخار از آتش نشانی تهران

ندا شمس در زمان حادثه آتش‌سوزی پلاسکو تنها زنی بود که با هماهنگی نیروی انتظامی به محل آتش‌سوزی پلاسکو رفت و به‌صورت رایگان وکالت آتش‌نشانان این حادثه را به‌عهده گرفت که به پاس این کار، نشان افتخاری آتش‌نشان داوطلب را از آتش‌نشانی تهران دریافت کرد.

جوانان 1402

وکالت رایگان برخی از معترضان بازداشتی را به‌عهده گرفت که منجر به آزادی آنان شد

متولد ۱۳۶۰

ندا شمس متولد ۱۳۶۰ در تهران است. او تنها فرزند خانواده است

مقطع کارشناسی ارشد در سال ۱۳۸۶

وکیل دادگستری همزمان با تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در سال ۱۳۸۶ و در ۲۶ سالگی در دانشگاه شروع به تدریس قانون اساسی کرد

نگارش کتاب

او همچنین کتاب «مجموعه سوالات حقوق اساسی (کمک آموزشی دانشگاه پیام نور منطبق با کتاب دکتر منوچهر طباطبایی موتمنی)» را نگارش کرده است

کمک‌رسانی به سیل‌زدگان استان لرستان در اردیبهشت ۱۳۹۸

ساخت خانه بهداشت در سیستان و بلوچستان

وکالت فائزه هاشمی دختر مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی

ندا شمس نخستین وکیل زنی است که توانست پرونده یک سیاستمدار ایرانی را به‌عهده بگیرد؛ فائزه هاشمی دختر مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی. فعالیت‌های وکالتی ندا شمس برای فائزه هاشمی بدون نتیجه نبوده است و این وکیل پایه یک دادگستری توانست برای اولین بار در پرونده‌های فائزه هاشمی، رأی بدوی او را در دادگاه تجدیدنظر بشکند. این شکستن رای برای پرونده سب‌النبی فائزه هاشمی صورت گرفته بود
ویدیوها

مشترک اخبار قوانین حقوقی ما شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
مشترک اخبار قوانین حقوقی  ما شوید
پشتیبانی نداشمس

پشتیبانی نداشمس

به طور معمول در عرض یک ساعت پاسخ می دهم

زود برمیگردم

پشتیبانی نداشمس
به وبسایت رسمی ندا شمس خوش آمدید
شروع چت با:
chat